Drogi Gościu,
  Kraków jest najpiękniejszym miastem świata - miejscem pełnym niespodzianek, tajemniczych zakątków i wszechobecnej legendy. Jeśli trafisz do Krakowa, bądź pewien, że miasto to dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń. Zamek Królewski na Wawelu, Kościół Mariacki, stare uliczki, kwiaciarki i gołębie. To, co najlepsze Kraków daje swoim gościom.

A kiedy już poznasz Smoka Wawelskiego, usłyszysz hejnał mariacki i zwiedzisz wspaniałe muzea, to pomyślisz o miejscu, gdzie będziesz mógł odpocząć.

Jest poza całym miejskim zgiełkiem taki dom, gdzie odpoczniesz w ciszy i rodzinnej atmosferze. To Dom Pod Tujami.
  Do Twojej dyspozycji oddajemy miłe i przytulne pokoje - z łazienkami lub bez - każdy wyposażony w telewizor i inne niezbędne sprzęty.

Cena noclegu obejmuje pyszne, domowe śniadanie. Twój samochód będzie bezpieczny na naszej zamkniętej posesji.

U nas porozmawiasz nie tylko po polsku - mówimy także po angielsku, francusku i rosyjsku.

Nasz Dom położony jest w miejscu kameralnym, spokojnym i sprzyjającym odpoczynkowi Twojemu i Twojej rodziny. Jeśli tylko chcesz, możesz wybrać się na spacer do parku, a latem popływać w położonym zaledwie o 2 minuty spaceru - odkrytym basenie.

Jeśli natomiast zamarzy Ci wieczór z rozrywką, będziesz mógł wybrać się do pełnego atrakcji Centrum Handlowego "Carrefour" - zrobisz zakupy w najlepszych sklepach, zagrasz w kręgle i wypijesz najlepszą kawę w Krakowie. Możesz odpocząć też w naszym przydomowym ogrodzie - pięknie strzyżony trawnik, oczko wodne i fantastyczne rośliny sprawią, że będziesz chciał do nas wrócić jak najszybciej.

  Mamy dla Ciebie wiele atrakcji - możemy odebrać Cię z dworca PKP lub PKS i przywieźć prosto do Domu Pod Tujami. Jeśli będziesz chciał, zorganizujemy dla Ciebie wycieczki do Oświęcimia, Wieliczki czy Zakopanego. Z naszego Domu dojedziesz tam wygodnie i bezpiecznie, a na miejscu będziesz mógł zwiedzać z najlepszymi przewodnikami.

Pomyśl o nas, jeśli chcesz odwiedzić Kraków.

Zadzwoń lub napisz, a my z radością przygotujemy się na Twój przyjazd, abyś w Domu Pod Tujami czuł się jak u siebie.
   

tel +48(12)2681468, tel. kom. 0604-315028
fax +48(12)2690971, biuro@tuje.krakow.pl